Suplování:   Pondělí 22.1.2018

datum výpisu: 19.1.2018 (14:26)

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

1.A4

A

A

A

A

A

A

A

A

A

A

A

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Adámková Martina

Šu

-

Šk

-

..

..

..

-

-

-

Drahovzalová Renata

           

-

-

     

Chobot Ondřej

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Müller Michal

..

Ma

-

-

Dr

..

-

-

-

-

Paula Tomáš

-

Šk

Ko

Se

-

..

..

-

-

-

-

Plašilová Daniela

..

-

                 

Místnosti mimo provoz

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

VT1

           

A

A

     

Změny v rozvrzích učitelů:

Bořek Lukáš

1.hod

odpadá

HUV

1.A4 (H)

 

akce

 

2.hod

odpadá

HUV

1.A4 (H)

 

akce

 

3.hod

supl. (Ad)

HUV

1.B4

(Hv)

za odpadlou

Čáslavová Ilona

2.hod

odpadá

ANJ

1.B4 (A1)

 

zrušeno

Drahovzalová Renata

6.hod

supl. (Mü)

DEJ

3.A8

(105)

dozor

Kašparová Hana

před 8. hodinou dohled 1. patro

 

Korejtková Adéla

2.hod

navíc

ANJ

1.B4 (A1)

(205)

 
 

4.hod

odpadá

ANJ

1.A4 (A1)

 

akce

Kotyková Jiřina

3.hod

supl. (Pa)

CJL

8.A8

(201)

za odpadlou

 

3.hod

odpadá

CJL

1.A4

 

akce

Krátký Lubomír

6.hod

navíc

RUJ

1.B4 (R)

(205)

 

Matějková Jana

2.hod

supl. (Mü)

ZSV

2.B4

(105)

za odpadlou

 

6.hod

odpadá

ZSV

1.A4

 

akce

Plachý Roman

1.hod

odpadá

VYV

1.A4 (V)

 

akce

 

2.hod

odpadá

VYV

1.A4 (V)

 

akce

 

6.hod

navíc

VYV

1.A8

(p05)

za odpadlou

Plašilová Daniela

3.hod

supl. (Mü)

CJL

4.B4

(p05)

dozor

Seidlová Markéta

4.hod

supl. (Pa)

ZMP

4.A8

(106)

dozor

 

4.hod

odpadá

ANJ

1.A4 (A2)

 

akce

Spudil Josef

5.hod

odpadá

MAT

1.A4

 

akce

Šandová Irena

6.hod

odpadá

RUJ

1.B4 (R)

 

zrušeno

Škarková Jana

2.hod

spojeno (Pa)

TEV

4.A4 (ch)

(TV)

 
 

4.hod

spojeno (Ad)

TEV

3.B4 (ch)

(TV)

 
 

7.hod

navíc

TEV

5.A8 (d)

(TV)

za odpadlou

 

8.hod

odpadá

TEV

5.A8 (ch)

 

zrušeno

 

11:55 - 12:15 dohled jídelna, 5.h

 
 

před 8. hodinou dohled přízemí

 

Šuchová Olga

1.hod

spojeno (Ad)

TEV

2.B4 (d)

(TV)

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.A8

6.hod

VYV

 

(p05)

navíc

Plachý Roman

 
 

6.hod

TEV

ch

 

odpadá

 

(Pa)

 

6.hod

TEV

d

 

odpadá

 

(Ad)

3.A8

6.hod

DEJ

 

(105)

supluje

Drahovzalová Renata

(Mü)

4.A8

4.hod

ZMP

 

(106)

supluje

Seidlová Markéta

(Pa)

5.A8

7.hod

TEV

ch

(TV)

navíc

Škarková Jana

 
 

7.hod

TEV

d

(TV)

navíc

Škarková Jana

 
 

7.hod

ZMP

   

odpadá

 

(Ad)

 

8.hod

TEV

ch

 

odpadá

 

(Šk)

 

8.hod

TEV

d

 

odpadá

 

(Ad)

1.A4

1.- 11. hod akce

1.B4

2.hod

ANJ

A1

(205)

navíc

Korejtková Adéla

 
 

2.hod

ANJ

A1

 

odpadá

 

(Čá)

 

3.hod

HUV

 

(Hv)

supluje

Bořek Lukáš

(Ad)

 

6.hod

RUJ

R

(205)

navíc

Krátký Lubomír

 
 

6.hod

RUJ

R

 

odpadá

 

(Ša)

2.B4

1.hod

TEV

d

(TV)

spojí

Šuchová Olga

(Ad)

 

2.hod

ZSV

 

(105)

supluje

Matějková Jana

(Mü)

 

7.hod

DEJ

   

odpadá

 

(Mü)

7.A8

1.hod

ANJ

A1

 

odpadá

 

(Pš)

3.A4

1.hod

DEJ

   

odpadá

 

(Mü)

3.B4

4.hod

TEV

ch

(TV)

spojí

Škarková Jana

(Ad)

8.A8

3.hod

CJL

 

(201)

supluje

Kotyková Jiřina

(Pa)

4.A4

2.hod

TEV

ch

(TV)

spojí

Škarková Jana

(Pa)

4.B4

3.hod

CJL

 

(p05)

supluje

Plašilová Daniela

(Mü)

Pedagogický dohled u třídy:

1.A4, 1.- 11. hod - Adámková Martina, Chobot Ondřej, Müller Michal, Paula Tomáš

Nejedoucí na LVVZ jsou spojeni do třídy 1B a jejich výuka probíhá podle obvyklého rozvrhu 1B a jeho změn, které budou po celý týden zveřejňovány v suplování.

 

Zpracováno v systému Bakaláři