Suplování:   Pondělí 18.6.2018

datum výpisu: 18.6.2018 (11:08)

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

4.A8

ŠvP

ŠvP

ŠvP

ŠvP

ŠvP

ŠvP

ŠvP

ŠvP

ŠvP

ŠvP

ŠvP

8.A8

SV

SV

SV

SV

SV

SV

SV

SV

SV

SV

SV

4.A4

SV

SV

SV

SV

SV

SV

SV

SV

SV

SV

SV

4.B4

SV

SV

SV

SV

SV

SV

SV

SV

SV

SV

SV

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Dostálová Anna

..

-

..

..

-

..

-

-

-

-

-

Paula Tomáš

-

..

..

..

-

Ad

Ro

-

-

-

-

Plašilová Daniela

..

-

-

..

..

..

-

-

-

-

-

Roučová Petra

..

-

                 

Slavíček Jiří

Zr

..

..

..

-

..

..

-

-

-

Škarková Jana

Hd

..

-

Ad

-

-

-

..

-

-

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Adámková Martina

3.hod

změna

ZMP

1.B4

(106)

 
 

4.hod

spojeno (Šk)

TEV

3.B4 (d)

(TV)

 
 

6.hod

spojeno (Pa)

TEV

1.A8 (ch)

(TV)

 
 

7.hod

změna

ZMP

5.A8

(106)

 
 

8.hod

navíc

ZMP

5.A8

(106)

za odpadlou

 

8.hod

odpadá

TEV

5.A8 (d)

 

zrušeno

 

před 2. hodinou dohled přízemí

 

Běláková Jaroslava

6.hod

navíc

NEJ

7.A8 (N)

(101)

za odpadlou

 

6.hod

odpadá

NEJ

8.A8 (N)

 

studijní volno

Bořek Lukáš

6.hod

odpadá

HUV

4.A8

 

škola v přírodě

Čáslavová Ilona

7.hod

odpadá

SAJ

8.A8 (4S1a)+

 

studijní volno

 

8.hod

odpadá

SAJ

8.A8 (4S1a)+

 

studijní volno

Drahovzalová Renata

2.hod

navíc

ANJ

3.A8 (A2)

(104)

za odpadlou

 

2.hod

odpadá

ANJ

3.A8 (A1)

 

zrušeno

 

3.hod

navíc

ANJ

3.A8 (A1)

(104)

za odpadlou

 

3.hod

odpadá

ANJ

3.A8 (A2)

 

zrušeno

 

6.hod

přesun <<

ANJ

3.A4 (R)

(S)

z 19.6. 2.hod

 

13:30 - 13:50 dohled jídelna, 7.h

 

Hladíková Pavlína

1.hod

supl. (Šk)

MAT

2.A8

(p02)

za odpadlou

 

1.hod

odpadá

NEJ

4.A4 (N)

 

studijní volno

Holcmanová Zuzana

5.hod

odpadá

FRJ

4.A8 (F)

 

škola v přírodě

 

6.hod

navíc

FRJ

7.A8 (F)

(UF)

za odpadlou

 

6.hod

odpadá

FRJ

8.A8 (F)

 

studijní volno

Jiránek Zdeněk

2.hod

odpadá

BIO

8.A8

 

studijní volno

Kašparová Hana

1.hod

odpadá

MAT

8.A8 (A1)

 

studijní volno

 

4.hod

odpadá

MAT

8.A8 (A2)

 

studijní volno

Kohoutek Martin

5.hod

odpadá

BIO

4.A4

 

studijní volno

Kotyková Jiřina

1.hod

odpadá

CJL

8.A8 (A2)

 

studijní volno

 

4.hod

odpadá

CJL

8.A8 (A1)

 

studijní volno

Králová Martina

2.hod

odpadá

ANJ

4.A8 (A2)

 

škola v přírodě

Krátká Milena

6.hod

odpadá

NEJ

4.B4 (N)

 

studijní volno

Krátký Lubomír

4.hod

odpadá

RUJ

4.B4 (R)

 

studijní volno

 

5.hod

navíc

NEJ

6.A8 (N)

(JL)

za odpadlou

 

5.hod

odpadá

NEJ

4.A8 (N)

 

škola v přírodě

Křičková Jitka

2.hod

odpadá

MAT

4.B4

 

studijní volno

 

6.hod

odpadá

MAT

4.A4

 

studijní volno

Matějková Jana

4.hod

výměna <<

ZSV

2.A4

(203)

z (15.6. 4.hod)

 

4.hod

výměna >>

CJL

2.A4

 

na 15.6. 4.hod

Müller Michal

3.hod

navíc

CJL

3.A8 (A2)

(105)

za odpadlou

 

3.hod

odpadá

CJL

4.B4

 

studijní volno

 

4.hod

supl. (Sl)

CJL

3.A8 (A1)

(105)

za odpadlou

Novák Ivo

před 5. hodinou dohled jídelna

 

Nováková Jana

1.hod

odpadá

FRJ

4.A4 (F)

 

studijní volno

 

5.hod

navíc

FRJ

6.A8 (F)

(UF)

za odpadlou

 

5.hod

odpadá

RUJ

4.A8 (R)

 

škola v přírodě

 

6.hod

odpadá

RUJ

8.A8 (R)

 

studijní volno

 

12:45 - 13:05 dohled jídelna, 6.h

 

Roučová Petra

4.hod

změna

CHE

1.B4

(106)

 
 

7.hod

supl. (Pa)

CHE

1.A4

(p03)

za odpadlou

 

7.hod

odpadá

SBI

8.A8 (4S1d)+

 

studijní volno

 

8.hod

odpadá

SBI

8.A8 (4S1d)+

 

studijní volno

Seidlová Markéta

2.hod

odpadá

ANJ

4.A8 (A1)

 

škola v přírodě

Šancová Radka

3.hod

odpadá

CJL

4.A4

 

studijní volno

Šandová Irena

1.hod

odpadá

RUJ

4.A4 (R)

 

studijní volno

 

5.hod

navíc

RUJ

6.A8 (R)

(103)

za odpadlou

Šuchová Olga

5.hod

odpadá

TEV

4.B4 (ch)

 

studijní volno

Vážanová Veronika

7.hod

odpadá

SCJ

4.B4 (4S1b)+

 

studijní volno

 

8.hod

odpadá

SCJ

4.B4 (4S1b)+

 

studijní volno

Zachař Ivo

7.hod

odpadá

SVS

8.A8 (4S1c)+

 

studijní volno

 

8.hod

odpadá

SVS

8.A8 (4S1c)+

 

studijní volno

Zrůstová Jana

1.hod

supl. (Sl)

MAT

3.A8 (A2)

(p01)

za odpadlou

 

2.hod

navíc

MAT

3.A8 (A1)

(p01)

za odpadlou

Změny v rozvrzích tříd:

1.A8

6.hod

TEV

ch

(TV)

spojí

Adámková Martina

(Pa)

2.A8

1.hod

MAT

 

(p02)

supluje

Hladíková Pavlína

(Šk)

3.A8

1.hod

MAT

A2

(p01)

supluje

Zrůstová Jana

(Sl)

 

2.hod

ANJ

A2

(104)

navíc

Drahovzalová Renata

 
 

2.hod

MAT

A1

(p01)

navíc

Zrůstová Jana

 
 

2.hod

ANJ

A1

 

odpadá

 

(Dr)

 

2.hod

ICT

A2

 

odpadá

 

(Sl)

 

3.hod

ANJ

A1

(104)

navíc

Drahovzalová Renata

 
 

3.hod

CJL

A2

(105)

navíc

Müller Michal

 
 

3.hod

ANJ

A2

 

odpadá

 

(Dr)

 

3.hod

ICT

A1

 

odpadá

 

(Sl)

 

4.hod

CJL

A1

(105)

supluje

Müller Michal

(Sl)

4.A8

1.- 11. hod škola v přírodě

5.A8

7.hod

ZMP

 

(106)

změna

Adámková Martina

 
 

8.hod

ZMP

 

(106)

navíc

Adámková Martina

 
 

8.hod

TEV

ch

 

odpadá

 

(Šk)

 

8.hod

TEV

d

 

odpadá

 

(Ad)

1.A4

7.hod

CHE

 

(p03)

supluje

Roučová Petra

(Pa)

1.B4

3.hod

ZMP

 

(106)

změna

Adámková Martina

 
 

4.hod

CHE

 

(106)

změna

Roučová Petra

 

6.A8

5.hod

FRJ

F

(UF)

navíc

Nováková Jana

 
 

5.hod

RUJ

R

(103)

navíc

Šandová Irena

 
 

5.hod

NEJ

N

(JL)

navíc

Krátký Lubomír

 
 

5.hod

FYZ

   

odpadá

 

(Sl)

2.A4

4.hod

ZSV

 

(203)

výměna <<

Matějková Jana

z (15.6. 4.hod)

 

4.hod

CJL

   

výměna >>

 

na 15.6. 4.hod

7.A8

1.hod

ANJ

A1

 

odpadá

 

(Pš)

 

6.hod

FRJ

F

(UF)

navíc

Holcmanová Zuzana

 
 

6.hod

NEJ

N

(101)

navíc

Běláková Jaroslava

 
 

6.hod

FYZ

   

odpadá

 

(Ds)

 

7.hod

SCF

S1w

 

odpadá

 

(Sl)

 

8.hod

SCF

S1w

 

odpadá

 

(Sl)

3.A4

6.hod

ANJ

R

(S)

přesun <<

Drahovzalová Renata

z 19.6. (Út) 2.hod

 

7.hod

SCF

S1w

 

odpadá

 

(Sl)

 

8.hod

SCF

S1w

 

odpadá

 

(Sl)

3.B4

4.hod

TEV

d

(TV)

spojí

Adámková Martina

(Šk)

 

7.hod

SCF

S1w

 

odpadá

 

(Sl)

 

8.hod

SCF

S1w

 

odpadá

 

(Sl)

8.A8

1.- 11. hod studijní volno

4.A4

1.- 11. hod studijní volno

4.B4

1.- 11. hod studijní volno

Pedagogický dohled u třídy:

4.A8, 1.- 11. hod - Dostálová Anna, Paula Tomáš, Škarková Jana

 

 

Suplování:   Úterý 19.6.2018

datum výpisu: 18.6.2018 (11:08)

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

4.A8

ŠvP

ŠvP

ŠvP

ŠvP

ŠvP

ŠvP

ŠvP

ŠvP

ŠvP

ŠvP

ŠvP

8.A8

SV

SV

SV

SV

SV

SV

SV

SV

SV

SV

SV

4.A4

SV

SV

SV

SV

SV

SV

SV

SV

SV

SV

SV

4.B4

SV

SV

SV

SV

SV

SV

SV

SV

SV

SV

SV

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Dostálová Anna

-

..

Kl

-

-

-

-

-

-

Drahovzalová Renata

-

>>

..

-

..

-

..

..

-

-

-

Kotyková Jiřina

   

..

..

             

Paula Tomáš

..

-

-

-

Ad

..

-

-

-

-

Plašilová Daniela

..

..

Kj

..

Kl

-

-

-

-

-

-

Slavíček Jiří

..

Kp

Šc

Sp

..

..

..

-

-

-

-

Škarková Jana

..

..

..

..

-

Šu

..

-

-

-

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Adámková Martina

2.hod

navíc

TEV

5.A8 (d)

(TV)

za odpadlou

 

2.hod

odpadá

ZMP

5.A8

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

ZMP

4.A4

 

studijní volno

 

5.hod

spojeno (Pa)

TEV

2.A8 (ch)

(TV)

 
 

7.hod

změna

ZMP

1.B4

(106)

 
 

před 5. hodinou dohled přízemí

 

Bořek Lukáš

před 6. hodinou dohled 2. patro

 

Čáslavová Ilona

5.hod

odpadá

ANJ

8.A8 (A1)

 

studijní volno

Hladíková Pavlína

5.hod

odpadá

NEJ

4.A4 (N)

 

studijní volno

Chobot Ondřej

7.hod

odpadá

PRG

8.A8 (4S2a)+

 

studijní volno

 

8.hod

odpadá

PRG

8.A8 (4S2a)+

 

studijní volno

Jiránek Zdeněk

4.hod

odpadá

BIO

4.A8

 

škola v přírodě

Kašpar Michael

9.hod

odpadá

SZE

8.A8 (4S2e)+

 

studijní volno

 

10.hod

odpadá

SZE

8.A8 (4S2e)+

 

studijní volno

Kašparová Hana

2.hod

supl. (Sl)

MAT

1.A8

(p02)

za odpadlou

 

3.hod

odpadá

MAT

8.A8

 

studijní volno

 

4.hod

odpadá

MAT

1.A8 (A1)

 

zrušeno

 

5.hod

navíc

MAT

1.A8

(p01)

za odpadlou

 

5.hod

odpadá

MAT

1.A8 (A2)

 

zrušeno

Kohoutek Martin

7.hod

odpadá

SBI

8.A8 (4S2b)+

 

studijní volno

 

8.hod

odpadá

SBI

8.A8 (4S2b)+

 

studijní volno

Korejtková Adéla

3.hod

spojeno (Pš)

ANJ

1.A8 (A1)

(103)

 
 

před 5. hodinou dohled jídelna

 

Králová Martina

1.hod

navíc

ANJ

3.A4 (N)

(101)

za odpadlou

 

1.hod

odpadá

ANJ

4.A8 (A2)

 

škola v přírodě

 

3.hod

supl. (Ds)

MAT

6.A8

(p06)

dozor

 

3.hod

odpadá

ANJ

4.A4 (A1)

 

studijní volno

 

5.hod

spojeno (Pš)

ANJ

7.A8 (A1)

(105)

 

Krátká Milena

1.hod

odpadá

NEJ

4.B4 (N)

 

studijní volno

Křičková Jitka

1.hod

odpadá

MAT

4.A4 (A1)

 

studijní volno

 

2.hod

odpadá

MAT

4.A4 (A2)

 

studijní volno

 

5.hod

odpadá

MAT

4.B4

 

studijní volno

 

6.hod

supl. (Ds)

MAT

1.B4

(p02)

za odpadlou

 

7.hod

odpadá

ICT

4.A8 (A1)

 

škola v přírodě

 

8.hod

odpadá

ICT

4.A8 (A1)

 

škola v přírodě

Macák Marek

7.hod

navíc

ICT

1.A4 (A1)

(VT2)

přespočetná hod.

 

8.hod

navíc

ICT

1.A4 (A1)

(VT2)

přespočetná hod.

Matějková Jana

1.hod

navíc

ZSV

1.A4

(203)

za odpadlou

 

7.hod

změna

SVS

3.A4 (3S2b)+

(mim)

 
 

8.hod

změna

SVS

3.A4 (3S2b)+

(mim)

 

Müller Michal

1.hod

přesun >>

CJL

2.B4 (A1)

 

na 14.6. 4.hod

 

2.hod

odpadá

CJL

4.B4

 

studijní volno

 

5.hod

supl. (Ds)

DEJ

3.A8

(104)

za odpadlou

 

6.hod

supl. (Pa)

CJL

2.B4

(105)

za odpadlou

 

6.hod

odpadá

DEJ

4.A8

 

škola v přírodě

Novák Ivo

4.hod

navíc

CJL

6.A8

(p06)

za odpadlou

 

4.hod

odpadá

DEJ

4.B4

 

studijní volno

 

6.hod

odpadá

DEJ

4.A4

 

studijní volno

Nováková Jana

5.hod

odpadá

FRJ

4.A4 (F)

 

studijní volno

 

7.hod

odpadá

SRJ

8.A8 (S2x)+

 

zrušeno

 

8.hod

odpadá

SRJ

8.A8 (S2x)+

 

zrušeno

Roučová Petra

7.hod

odpadá

CHE

4.A8 (A2)

 

škola v přírodě

 

8.hod

odpadá

CHE

4.A8 (A2)

 

škola v přírodě

Seidlová Markéta

1.hod

odpadá

ANJ

4.A8 (A1)

 

škola v přírodě

Spudil Josef

4.hod

supl. (Sl)

MAT

1.A4

(204)

za odpadlou

Šancová Radka

1.hod

odpadá

CJL

4.A4 (A2)

 

studijní volno

 

2.hod

odpadá

CJL

4.A4 (A1)

 

studijní volno

 

3.hod

supl. (Sl)

CJL

5.A8

(p02)

za odpadlou

 

4.hod

navíc

CJL

1.A8

(p01)

za odpadlou

 

4.hod

odpadá

CJL

1.A8 (A2)

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

CJL

4.A8

 

škola v přírodě

 

6.hod

navíc

CJL

1.A8

(p01)

za odpadlou

 

6.hod

odpadá

CJL

1.A8 (A1)

 

zrušeno

Šandová Irena

2.hod

navíc

RUJ

3.A4 (R)

(101)

za odpadlou

 

5.hod

odpadá

RUJ

4.A4 (R)

 

studijní volno

 

7.hod

přesun <<

RUJ

2.B4 (R)

(105)

z 20.6. 1.hod

Šuchová Olga

6.hod

spojeno (Šk)

TEV

7.A8 (ch)

(TV)

 
 

před 8. hodinou dohled přízemí

 

Trtíková Renáta

1.hod

odpadá

ZSV

8.A8

 

studijní volno

 

6.hod

odpadá

ZSV

4.B4

 

studijní volno

 

před 5. hodinou dohled jídelna

 

Vážanová Veronika

7.hod

odpadá

SCJ

4.B4 (4S2d)+

 

studijní volno

 

8.hod

odpadá

SCJ

4.B4 (4S2d)+

 

studijní volno

Zrůstová Jana

3.hod

odpadá

FYZ

4.B4

 

studijní volno

Změny v rozvrzích tříd:

1.A8

2.hod

MAT

 

(p02)

supluje

Kašparová Hana

(Sl)

 

3.hod

ANJ

A1

(103)

spojí

Korejtková Adéla

(Pš)

 

4.hod

CJL

 

(p01)

navíc

Šancová Radka

 
 

4.hod

CJL

A2

 

odpadá

 

(Šc)

 

4.hod

MAT

A1

 

odpadá

 

(Kp)

 

5.hod

MAT

 

(p01)

navíc

Kašparová Hana

 
 

5.hod

MAT

A2

 

odpadá

 

(Kp)

 

5.hod

ICT

A1

 

odpadá

 

(Sl)

 

6.hod

CJL

 

(p01)

navíc

Šancová Radka

 
 

6.hod

CJL

A1

 

odpadá

 

(Šc)

 

6.hod

ICT

A2

 

odpadá

 

(Sl)

2.A8

5.hod

TEV

ch

(TV)

spojí

Adámková Martina

(Pa)

3.A8

5.hod

DEJ

 

(104)

supluje

Müller Michal

(Ds)

4.A8

1.- 11. hod škola v přírodě

5.A8

2.hod

TEV

ch

(TV)

navíc

Adámková Martina

 
 

2.hod

TEV

d

(TV)

navíc

Adámková Martina

 
 

2.hod

ZMP

   

odpadá

 

(Ad)

 

3.hod

CJL

 

(p02)

supluje

Šancová Radka

(Sl)

1.A4

1.hod

ZSV

 

(203)

navíc

Matějková Jana

 
 

1.hod

TEV

ch

 

odpadá

 

(Pa)

 

1.hod

TEV

d

 

odpadá

 

(Šk)

 

4.hod

MAT

 

(204)

supluje

Spudil Josef

(Sl)

 

7.hod

ICT

A1

(VT2)

navíc

Macák Marek

 
 

8.hod

ICT

A1

(VT2)

navíc

Macák Marek

 

1.B4

6.hod

MAT

 

(p02)

supluje

Křičková Jitka

(Ds)

 

7.hod

ZMP

 

(106)

změna

Adámková Martina

 

6.A8

3.hod

MAT

 

(p06)

supluje

Králová Martina

(Ds)

 

4.hod

CJL

 

(p06)

navíc

Novák Ivo

 
 

4.hod

TEV

ch

 

odpadá

 

(Šk)

 

4.hod

TEV

d

 

odpadá

 

(Pš)

2.A4

7.hod

TEV

d

 

odpadá

 

(Šk)

 

7.hod

TEV

ch

 

odpadá

 

(Pa)

2.B4

1.hod

CJL

A1

 

přesun >>

 

na 14.6. 4.hod

 

6.hod

CJL

 

(105)

supluje

Müller Michal

(Pa)

 

7.hod

RUJ

R

(105)

přesun <<

Šandová Irena

z 20.6. (St) 1.hod

 

7.hod

FYZ

   

odpadá

 

(Sl)

7.A8

3.hod

CJL

A1

 

odpadá

 

(Ko)

 

5.hod

ANJ

A1

(105)

spojí

Králová Martina

(Pš)

 

6.hod

TEV

ch

(TV)

spojí

Šuchová Olga

(Šk)

 

7.hod

SVS

3S2b

(mim)

změna

Matějková Jana

 
 

8.hod

SVS

3S2b

(mim)

změna

Matějková Jana

 

3.A4

1.hod

ANJ

N

(101)

navíc

Králová Martina

 
 

1.hod

FYZ

   

odpadá

 

(Sl)

 

2.hod

RUJ

R

(101)

navíc

Šandová Irena

 
 

2.hod

ANJ

R

 

přesun >>

 

na 18.6. (Po) 6.hod

 

7.hod

SVS

3S2b

(mim)

změna

Matějková Jana

 
 

7.hod

SRJ

S2x

 

odpadá

 

(No)

 

8.hod

SVS

3S2b

(mim)

změna

Matějková Jana

 
 

8.hod

SRJ

S2x

 

odpadá

 

(No)

3.B4

7.hod

SVS

3S2b

(mim)

změna

Matějková Jana

 
 

8.hod

SVS

3S2b

(mim)

změna

Matějková Jana

 

8.A8

1.- 11. hod studijní volno

4.A4

1.- 11. hod studijní volno

4.B4

1.- 11. hod studijní volno

Pedagogický dohled u třídy:

4.A8, 1.- 11. hod - Dostálová Anna, Paula Tomáš, Škarková Jana

 

Zpracováno v systému Bakaláři