Vybraní žáci gymnázia se zúčastnili workshopu od Czech Photo „Necvakejte! Foťte! aneb Ne každá fotka je dobrá.

Ve čtvrtek 9. listopadu 2023 jsme se přenesli do září roku 1899 - zúčastnili jsme se totiž rekonstrukce soudního procesu s Leopoldem Hilsnerem...

Třída 2A4 u soudu v Kutné Hoře 2 fotky v galerii

2. 11. 2023Eliška Švejdová

Eliška Švejdová na pobytu ve Vichy za vítězství ve francouzské olympiádě

Jelikož jsem vyhrála francouzskou olympiádu, získala jsem týdenní jazykový pobyt ve Vichy, kam jsem odjela s Tomášem Bartečkem z Gymnázia Brno, protože i on vyhrál, ale v jiné kategorii.

Eliška Švejdová na pobytu ve Vichy za vítězství ve francouzské olympiádě 17 fotek v galerii

27. 10. 2023Olga Šuchová

Šimon Hradecký na mezinárodní zeměpisné olympiádě

Naše škola se může pyšnit mnoha úspěchy na úrovni okresních, krajských i republikových soutěží.

Šimon Hradecký na mezinárodní zeměpisné olympiádě 7 fotek v galerii

16. 10. 2023Michal Müller

Voda 2022–23

Skončila další vodácká sezóna.

Vltava 2023

Třicátý vodácký kurs je minulostí. Krásné počasí, bezproblémový průběh, několik fotografií a videí najdete v naší fotogalerii.

Vltava 2023 43 fotek v galerii

7. 10. 2023Ivo Zachař

Fulbright Czech Republic 2023

Naše škola byla již podruhé úspěšná se žádostí o stipendistu vyslaného Fulbrightovou komisí.

Fulbright Czech Republic 2023 4 fotky v galerii

6. 10. 2023Renata Hoppová

Atletická klání

V úterý 19.9. se na atletickém stadiónu Mirka Tučka v Borkách konalo podzimní kolo Středoškolského atletického poháru...