Aktuální informace

Přejeme všem krásné léto

Vážení rodiče, vážení kolegové, milí žáci,

dnešním dnem uzavíráme další školní rok. Chtěl bych vám všem poděkovat za práci, úsilí a energii, kterou jste během něj věnovali studiu, výuce i životu na našem gymnáziu.

Gratuluji všem, kteří dnes převezmou své vysvědčení, a přeji vám, aby pro vás bylo nejen oceněním vaší práce, ale také motivací do dalších let.

Děkuji rodičům za spolupráci a důvěru.

Poděkování patří také učitelům a všem zaměstnancům školy za jejich každodenní nasazení a podporu našich studentů. 

Přeji vám všem krásné, klidné a bezpečné prázdniny, plné odpočinku, nových zážitků a radosti. Těším se, že se po prázdninách opět setkáme plni sil a dobré nálady.

Krásné léto všem!

přeje vedení školy