Život školy

KSD 2023

Žákyně a žáci sekundy, tercie a kvarty Gymnázia Kolín se opět zúčastnili sportovního klání mezi školami KSD 2023.

Ilustrační fotografie 22 fotek v galerii
Ilustrační fotografie

Ve velké konkurenci 21 škol nakonec obsadili výborné 13. místo. Celkem získali 4 zlaté a 5 bronzových medailí.

Nejvíce se dařilo plavcům. Dvě zlaté medaile získal Šimon Novák na tratích 50 m a 100 m volným způsobem a společně s Amálií Vachtovou, Ellen Holanovou a Davidem Polákem získali bronz ve štafetě na 4x50 m. Další dvě medaile přidala Ellen Holanová. Na 50m znak zlatou a v disciplíně 50m prsa bronzovou. Velkou radost nám udělali také atleti. Yvona Szitásová zvítězila ve skoku dalekém a třetí místa obsadili Matěj Burda v hodu kriketovým míčkem a Kateřina Millerová v běhu na 60 m. Poslední medaili pro naši školu, taktéž bronzovou, vybojoval kolektiv dívek v basketbalu.

Všem medailistům gratulujeme a všem účastníkům děkujeme za reprezentaci naší školy.